Mentorský program Lead Up

Lead Up je mentorský program určený aktívnym žiakom stredných škôl, ktorí majú ambíciu zlepšovať sa pod vedením skúseného mentora. Profesionálny mentor ako neoceniteľný zdroj vedomostí a skúseností, Ti môže pomôcť uchopiť talent a stať sa lídrom.

Zapojením sa do projektu Lead Up budeš môcť vďaka mentorovi budovať krátkodobé i dlhodobé kariérne ciele. Mentor ti pomôže získať nové schopnosti, poskytne ti tipy, ako si vylepšiť životopis či portfólio. Mentor pracuje metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Nadácia ESET ako generálny partner tohto projektu, prevzala záštitu nad IT sekciou tohtoročného Lead Up program. Účastníkom tejto sekcie okrem prezentácií na tému internetovej bezpečnosti a reverzného inžinierstva, ukážeme, ako pracuje vývojový tím ESETu na špičkovom IT produkte.

Registrácia do projektu trvá do 19.12.2017, zoznam tohtoročných mentorov, podmienky účasti a ako sa zaregistrovať, nájdete na http://futuregenerationeurope.eu/lead-up/