ESET sa pripája ku #GivingTuesday

Celosvetová kampaň GivingTuesday sa koná každoročne v utorok po Dni vďakyvzdania v USA. Je odpoveďou na nákupný ošiaľ počas Black Friday a Cyber Monday, známych už aj na Slovensku. Tento rok sa GivingTuesday koná 28. novembra 2017.

Spoločnosť ESET sa pripája ku kampani a na Slovensku s mottom #mozempomozem budú jej zamestnanci podporovať organizácie zamerané na vzdelávanie, boj proti korupcii a pomoc deťom z dysfunkčných a málopodnetných rodín.

Nadácia ESET každý príspevok, ktorým zamestnanci ESETu a naši sympatizanti, v období od #GivingTuesday až do 22.12.2017 prispejú jednej z troch vybraných organizácií cez nižšie umiestnený widget, znásobí rovnakou čiastkou a navýši tak objem finančnej pomoci pre tieto organizácie.

Pridajte sa k nám a kliknutím na tlačidlo „Podporím“ pri Vami vybranej organizácii darujte pomoc tam, kde je potrebná.

Okrem finančnej pomoci ESET pri príležitosti #GivingTuesday organizuje aj zbierku šatstva a spotrebného tovaru, ktorá poputuje pre klientov občianskych združení Pošli ďalej a GAUDEAMUS.

#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Jedinečným spôsobom spája rôzne skupiny ľudí – neziskové organizácie, občianske združenia, firmy, rodiny aj jednotlivcov a povzbudzuje ich k prejavom štedrosti, aby tak spolu dosiahli skutočné zmeny. Viac informácií na www.givingtuesday.sk, kampani na Facebooku pod hashtagom #mozempomozem alebo na rádiu Expres.


Vedecký veľtrh 2017

14. septembra sa na námestí NC Eurovea v Bratislave otvorili brány už 2. ročníka Vedeckého veľtrhu, vystavoval aj ESET.